Neomounts AWL75-450BL
Neomounts AWL75-450BL
Voor- en nadelen van de Neomounts AWL75-450BL
Flexibele muurinstallatieoptie
Ruimtebesparend en praktisch
Milieuvriendelijke verpakking
Stevig aluminium materiaal
Compatibel met specifieke monitorarmmodellen
Beperkt tot specifieke monitorarmmodellen
Vereist solide muurbevestiging
Uitgebreide specificaties van de Newstar AWL75-450BL
Uitgebreide handleiding van de Newstar AWL75-450BL in PDF
Meegeleverd in doos
- Neomounts AWL75-450BL
- handleiding
- montagemateriaal
Garantie
U krijgt 5 jaar garantie op de Neomounts AWL75-450BL.
Productspecificaties
Technische gegevens
Maximaal belastbaar gewicht:
-1 kg
Algemeen
Conditie:
Nieuw
Garantie
Design
Kleur van het product:
Zwart
Fysieke kenmerken
Hoogte:
210 mm
Breedte:
85 mm
Diepte:
75 mm