Dit product is beschikbaar in de volgende varianten:
Uw voordelen
- Gratis verzending
Per koerier en in stevige verzenddozen - Snelle levering
Op werkdagen voor 16:30 uur besteld is dezelfde dag verzonden - Deskundige klantenservice
En al ruim 15 jaar betrouwbaar - Uitstekende service
Klanten geven ons een 9,4 / 10
Laagste prijsgarantie
Dit product ergens anders goedkoper gevonden?
Wij doen graag nog wat extra’s voor u!
Claim laagste prijsReactietijd max. 30 minuten
Dit product is niet meer leverbaar en vervangen door de Panasonic ET-DLE035
Ultra short throw ratio voor flexibele installatie in smalle ruimtes. De aangedreven zoom / focus / lens shift functies zorgen voor handige instellingen met de afstandsbediening.
Geschikte modellen
De ultra short throw is geschikt voor de volgende Panasonic projectoren: PTDZ680, PT-DZ770 PT-DZ870 PT-DZ6700, PT-DZ6710, PT-DW640, PT-DW730, PT-DW740, PT-DW830, PT-DW6300, PT-D5000 PT-D6000 PT-DX100, PT-DX610 PT-DX800 en de PT-DX810.
De Panasonic ET-DLE030 ultra short throw is ideaal voor een breed scala aan toepassingen, waaronder: Grote / middelgroote klaslokalen, collegezalen, Museum- en tentoonstellingszalen. Door het verstellen van de lens kan de beeldgrootte groter of kleiner wordt gemaakt zonder de projector te verschuiven.
Verschillende optionele lenzen
In het professionele segment hebben beamers vaak de mogelijkheid om de lenzen te wisselen. Dit stelt de gebruiker in staat de beamer ver van het projectiescherm te plaatsen (d.m.v. een telelens) of bijvoorbeeld juist heel dichtbij (d.m.v. een groothoeklens). Zo kan voor vrijwel elke afstand in relatie tot de projectiegrootte de juiste lens worden gemonteerd op de beamer.
Belangrijke kenmerken
F waarde: 2.0
Focal afstand: 5.3 mm
Throw ratio: 0.38:1
Gewicht: 1.3 kg
Uitgebreide specificaties
Uitgebreide specificaties van de Panasonic ET-DLE030 zoomlens
Technische specificaties product
Algemeen: | |
Lichtbron: | |
Lens: | |
Aansluitingen: | |
Design: | |
Kleur van het product: | Zwart |
Energie: | |
Gewicht en omvang: | |
Meegeleverd in de doos: |
Productreviews
Heeft u extra service nodig?

Naar boven