Sony FW-50BZ30JDe Sony BRAVIA FW-50BZ30J is een perfect 50" display voor digital signage, videoconferencing en educatieve doeleinden. Het professionele scherm toont uw content in haarscherpe, levendige 4K UHD kwaliteit en is 24/7 inzetbaar. Met ingebouwde HTML5 browser, Chromecast en compatible met Apple AirPlay.Dit professionele 50 inch Sony BRAVIA display is ontworpen voor beeldpresentaties in zakelijke, educatieve en commerciële omgevingen. Het scherm is 24 uur per dag inzetbaar en toont ...
Sony FW-50BZ30J
De Sony BRAVIA FW-50BZ30J is een perfect 50" display voor digital signage, videoconferencing en educatieve doeleinden. Het professionele scherm toont uw content in haarscherpe, levendige 4K UHD kwaliteit en is 24/7 inzetbaar. Met ingebouwde HTML5 browser, Chromecast en compatible met Apple AirPlay.
Dit professionele 50 inch Sony BRAVIA display is ontworpen voor beeldpresentaties in zakelijke, educatieve en commerciële omgevingen. Het scherm is 24 uur per dag inzetbaar en toont beelden in heldere 4K Ultra HD kwaliteit, dankzij de krachtige X1 4K HDR processor. Uw content komt hierdoor echt tot zijn recht, of u de Sony BRAVIA FW-50BZ30J nu voor digital signage, videoconferencing, presentaties of educatieve doeleinden gebruikt. U kunt het display zowel in landschaps- als portretmodus gebruiken.
Voor- en nadelen van de Sony FW-50BZ30J
Professioneel 50" 4K display (3840x2160p).
Helderheid 440 cd/m2, beeldverhouding 16:9.
Geschikt voor digital signage, videoconferencing, educatie.
Speel direct content af vanaf aangesloten USB-apparaat.
Android 10, ingebouwde mediaspeler, HTML5 browser.
Met Apple AirPlay ondersteuning en ingebouwde Chromecast.
Motionflow XR technologie voor vloeiende beeldweergave.
Te plaatsen in landscape en portrait mode.
WiFi (2.4 en 5 GHz) en Bluetooth 4.2.
Gebruiksduur: 24/7.
2x USB, 4x HDMI-input, 2x 10W speakers.
Niet geschikt voor buitengebruik.
Uitgebreide specificaties van de display
Uitgebreide specificaties van de Sony FW-50BZ30J in PDF
Meegeleverd in doos
- Sony BRAVIA FW-49BZ35F
- Voedingsadapter
- Handleiding
Garantie
U krijgt 2 jaar garantie op de Sony FW-50BZ30J.
Productspecificaties
Belangrijkste eigenschappen
Formaat in inches:
50
Beeldschermtype:
LCD
Panel-technologie:
IPS
Resolutie:
UHD (3840x2160)
Helderheid in cd/m2:
620
Responstijd in ms:
5 ms
Contrastverhouding:
6000:1
Beeldverhouding:
16:9
HDR-ondersteuning:
Kijkhoek horizontaal in °:
178°
Kijkhoek verticaal in °:
178°
Algemeen
Merk:
Sony
Conditie:
Nieuw
Typenummer:
FW-50BZ30J
Aanbevolen bundels
Display met 10m optische HDMI kabel
WyreStorm CAB-HAOC 24 Gbps - 10 meter
Sony Sony FW-50BZ30J 4K UHD digital signage
Sony FW-50BZ30J 4K UHD digital signage
Je bespaart 15%
Incl. 21% BTW